• RIJDIENST

    Ouders hebben om de beurt rijdienst bij uitwedstrijden. Als je aan de beurt bent ontvang je vooraf een e-mail van KVS. De rijders staan ook bij de opstellingen (even naar beneden scrollen). 

    Het is niet mogelijk om voor een rijbeurt af te bellen. Je kunt uiteraard wel met een andere ouder uit het team ruilen.

  • FE-teams

    Rijrooster zaal 2022/23:

    26 november    
    E2            Valentijn, Miruna
    E6            Frieda, Samuele
    F1            Mees, Isabel
    F2            Luuk, Fleur
    F4            Hugo, Emma

    03 december
    E3            Kim-jasmijn, Gijs
    E4            Fleur, Nolan
    E5            Zoe, Joline
    F5            Stef, Nina

    10 december
    E2            Claire, Liam
    E3            Jake, Emme
    E4            Kees, Christiaan
    E6            Tamar, Tycjan
    E7            Rayven, Eva
    F5            Lois, Tobias 

    17 december
    F1            Iris, Hannes
    F2            James, Evi
    F3            Juna, Job
    F4            Stijn, Alex

    14 januari
    E2            Ismee, Saar
    E3            Emma, Maygan
    E4            Bella, Juna
    E5            Katinka, Laura
    E7            Julian, Gwen
    F5            Leon, Nina

    21 januari
    E3            Kim-Jasmijn, Gijs
    E4            Fleur, Nolan
    E5            Lieve, Livia
    F5            Lois, Stef

    28 januari
    E6            Thomas, Lila
    E7            Zina, Rayven
    F1            Fedja, Philou
    F2            Lars-Olivier, Lotta
    F3            Saar, Abel
    F4            Taeke, Wouter

    04 februari
    E5            Zoe, Joline
    F5            Leon, Tobias

    11 februari
    E2            Valentijn, Miruna
    E6            Frieda, Samuele
    E7            Eva, Julian
    F3            Daan, Juna
    F4            Hugo, Emma

    18 februari
    F1            Mees, Isabel
    F3            Job, Saar
    F4            Stijn, Alex

    11 maart
    E2            Claire, Liam
    E3            Jake, Emme
    E4            Kees, Christiaan
    E5            Katinka, Laura
    E6            Tamar, Tycjan
    E7            Gwen, Zina
    F2            Luuk, Fleur
    F5            Nina, Stef

    18 maart
    F1            Iris, Hannes
    F2            James, Evi
    F3            Abel, Daan
    F4            Taeke, Wouter

    25 maart
    E2            Ismee, Saar
    E6            Thomas, Lila
    E7            Rayven, Gwen
    F1            Fedja, Philou
    F2            Lars-Olivier, Lotta
    F3            Juna, Job

    01 april
    E3            Emma, Maygan
    E4            Bella, Juna
    E5            Lieve, Livia

  • CD-teams

    KVS C1                    
    26-11-22 Maassluis Bryen, Sverre, Ninthe
    10-12-22 Sporting Delta Nathan, Senna, Jasmijn
    04-01-23 IJsselvogels Tirza, Toby, Bryen
    21-01-23 Weidevogels Sverre, Ninthe, Nathan
    11-02-23 Nieuwerkerk Senna, Jasmijn, Tirza
    11-03-23 PKC Toby, Bryen, Sverre
    01-04-23 KCR Ninthe, Nathan, Senna

    KVS C2                    
    26-11-22 Velocitas Danique, Ella, Otte
    10-12-22 Tempo Hannah, Iris, Jamie
    14-01-23 GKV Sanne, Emma, Roan
    21-01-23 Dunas Leon, Danique, Ella
    11-03-23 Fiks Otte, Hannah, Iris
    01-04-23 HKV Jamie, Sanne, Emma

    KVS C3                    
    03-12-22 VEO Amelie, Amy, Benjamin
    17-12-22 Fortuna Indy, Lotte, Moritz
    04-02-23 Nikantes Romy, Noah, Kaan
    18-02-23 KCC Boaz, Amelie, Amy
    18-03-23 Phoenix Benjamin, Indy, Lotte
    01-04-23 Die Haghe Moritz, Romy, Noah

    KVS C4                    
    26-11-22 Vriendenschaar Kate, Alba, Rens
    10-12-22 Fortuna Dane, Anne, Amy
    17-12-22 Valto Jort, Sem, Sophie
    14-01-23 Refleks Nikolay, Romaysa, Kate
    28-01-23 ONDO Alba, Rens, Dane
    11-02-23 't Caproen Anne, Amy, Jort

    KVS D1                  
    10-12-22 ALO Lizzy, Kate, Sijf
    14-01-23 IJsselvogels Joelle, Stacey, Jens
    28-01-23 GKV Isa, Aron, Lizzy
    04-02-23 Pernix Kate, Sijf, Joelle
    11-03-23 VEO Stacey, Jens, Isa
    25-03-23 Excelsior Aron, Lizzy, Kate                                   

    KVS D2                  
    26-11-22 Fortuna Sara, Lobke, Olivia
    17-12-22 Nikantes Gwen, Kayra, Carmen
    21-01-23 ODO Ella, Gaia, Zosja
    18-02-23 NIO Olivia, Sara, Lobke
    18-03-23 ’t Caproen Olivia, Gwen, Kayra
    01-04-23 ONDO Carmen, Ella, Gaia

    KVS D3                  
    26-11-22 Fiks Fleur, Febe, Seth
    10-12-22 Dunas Madelief, Lara, Thom
    11-02-23 Fluks Isa, Stan, Fleur
    11-03-23 Refleks Febe, Seth, Madelief
    25-03-23 Tempo Lara, Thom, Isa

    KVS D4                  
    17-12-22 Nieuwerkerk Shira, Lobke, Daan
    04-02-23 DES Isabel, Leon, Jelle
    11-02-23 Vriendenschaar Salissa, Joa, Lobke
    18-02-23 Weidevogels Shira, Daan, Isabel
    18-03-23 VEO Leon, Jelle, Salissa
    01-04-23 Excelsior Joa, Lobke, Shira

  • AB-teams

    A1
    Zaterdag 3 december tegen VEO. 14.00 uur: Finn, Cees Dominique
    Zaterdag 17 december tegen HKV. 14.30: Daniël, Fennik, Jara
    Zaterdag 21 januari tegen KCR. 15.45 uur: Vincent, Sienna, Janou
    Zaterdag 4 februari tegen Avanti 13.20 uur: Nora, Finn, Cees
    Zaterdag 18 februari tegen Maassluis 13.20 uur: Dominique, Daniël, Fennik
    Zaterdag 18 maart tegen Achilles. 16.25: Jara, Vincent en Sienna
    Zaterdag 1 april tegen Refleks. 12.35 ouders van : Janou, Nora en Finn

    A2
    Zaterdag 26 november tegen Avanti 14.20 uur: Puck, Hidde en Simcha
    Zaterdag 17 december tegen Gemini. 13.10 uur: Bjorn, Mike en Tessa
    Zaterdag 21 januari tegen Thor. 12.50: Tigo, Quinty, Annika
    Zaterdag 11 februari tegen Albatros 12.00 uur: Emile, Nudyea en Puck
    Zaterdag 18 februari tegen Kinderdijk 17.50 uur: Hidde, Simcha en Bjorn
    Zaterdag 18 maart tegen Die Haghe 12.15:Mike, Tessa en Tygo

    A3
    Zaterdag 3 december tegen Achilles  11.15 ouders van : Vera, Riemer en Ivana
    Zaterdag 10 december tegen SDO 14.00 uur ouders van : Annika, Nikkie en Noa
    Zaterdag 14 januari tegen Olympia 14.15  uur ouders van : Annelin, Pim en Annika
    Zaterdag 21 januari tegen Weidevogels 16.20 ouders van : Riemer, Ivana en Vera
    Zaterdag 18 maart tegen Avanti 12.00 uur ouders van : Nikkie, Noa en Annelin
    Zaterdag 1 april tegen ONDO 14.20 uur ouders van : Pim, Annika en Riemer

    B1
    Zaterdag 3 december tegen IJsselvogels om 12.00 uur ouders van : Suzanne, Jacky en Thomas Buis
    Zaterdag 17 december tegen Excelsior om 11.15 uur ouders van : Mirko, Lieke, Thomas Buwalda
    Zaterdag 28 januari tegen Korbis om 15.45 uur ouders van : Guus, Marit en Suzanne
    Zaterdag 4 februari tegen ONDO om 12.25 uur ouders van : ouders van Jacky, Thomas Buis en Mirko
    Zaterdag 18 februari tegen Madjoe om 13.00 uur ouders van : Lieke, Thomas Buwalda en Guus
    Zaterdag 18 maart tegen KZ Danaiden om 10.50 uur  ouders van : Marit, Suzanne en Jacky
    Zaterdag 25 maart tegen Fortuna om 10.00 uur ouders van Thomas Buis, Mirko en Lieke 

    B2
    Zaterdag 26 november tegen HKV/Ons Eibernest om 16.00 uur ouders van : Amber, Livia en Chloë
    Zaterdag 17 december tegen Refleks  om 10.15 uur ouders van : Livia, Eline en Olaf
    Zaterdag 28 januari tegen TOP om 12.00 uur  ouders van : Daniël, Philip en Milou
    Zaterdag 4 februari tegen DUNAS om 15.00 uur ouders van : Amber, LIvia en Chloë
    Zaterdag 11 februari tegen Die Haghe om 14.10 uur ouders van : Livia, Eline en Olaf
    Zaterdag 25 maart tegen Achilles om 16.20 uur ouders van Daniël, Philip en Milou

    B3
    Zaterdag 3 december tegen Nexus om 11.30 uur ouders van Emma, Noor en Zae
    Zaterdag 17 december tegen Fortuna  om 17.00 uur ouders van Madelief, Lisa en Rachael
    Zaterdag 28 januari tegen ZKV om 12.30 uur  ouders van Eva, Malou en Olivia
    Zaterdag 18 maart tegen NIO om 13.15 uur ouders van Emma, Noor en Zae
    Zaterdag 25 maart tegen KOAG om 12.00 uur  ouders van Madelief, Lisa en Rachael
    Zaterdag 1 april tegen Valto om 13.00 uur ouders van Eva, Malou en Olivia