• KVS/Maritiem 4 veld

  • KVS/Maritiem 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Arkel - v.d. Wiel, Nadine vanOverige stafOverige functie
    Bruijstens, NandaOverige stafOverige functie
    Roozenbeek, IvanOverige stafOverige functie
    Tiemens, TimoOverige stafOverige functie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 jun. 14:35Achilles (Hg) 2 - KVS/Maritiem 4Pomonaplein
    18 jun. 17:00KVS/Maritiem 4 - KIOS (N) 2Cas van Dijkpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mei.Die Haghe 2 - KVS/Maritiem 412 - 16
    21 mei.KVS/Maritiem 4 - VEO 325 - 12
    14 mei.KVS/Maritiem 4 - ZKV (Za) 220 - 17
  • Poulestanden KVS/Maritiem 4 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZKV (Za) 2129122221527019
    2KVS/Maritiem 4129032311716018
    3Die Haghe 2129032251566918
    4Achilles (Hg) 2128132101605017
    5HKV/Ons Eibernest 212606186198-1212
    6Maassluis 212408163183-208
    7VEO 3122010157256-994
    8KIOS (N) 2120012137255-1180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arkel, Ruben vanTeamspeler
    Bron, PaulineTeamspeler
    Gerrits, BastiaanTeamspeler
    Kooij, Roel v.d.Teamspeler
    Peters, IndyTeamspeler
    Pronk, JennyTeamspeler
    Stuivenberg, ArjanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Achilles (Hg) 2

    VS

    KVS/Maritiem 4

    11 juni 202214:35 uur
    Pomonaplein 1K40

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVS/Maritiem 4

    Reserve

    19,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd