Wat fantastisch dat er zo enthousiast op de Grote Clubactie is gereageerd! Veel Supervissen zijn al hard aan de slag gegaan met verkopen, echt geweldig! Hoe meer loten we met elkaar verkopen, hoe beter dat is voor KVS. Maar ook voor jou en jouw team.
Want er zijn echt hele mooie prijzen te winnen. Verkoop jij meer dan 40 loten, dan kan je meedoen aan de landelijke verkoopwedstrijd, waarbij je toffe prijzen kan winnen, zoals een Playstation 5, fiets, entreekaarten voor Bobbejaanland en nog veel meer. Bekijk het complete prijzenpakket maar eens hieronder.
En omdat het de 50e editie van de Grote Clubactie is, heeft iedereen die met de wedstrijd meedoet dit jaar gegarandeerd prijs!
Ga dus voor die (minimaal) 40 loten!
Let op, meld je pas aan voor de verkoopwedstrijd wanneer je klaar bent met loten verkopen, want je kan je maar één keer opgeven! Aanmelden kan vanaf 24 september via https://www.clubactie.nl/lotenverkopers/win-acties/.
Het prijzenpakket van de Grote Clubactie
KVS-prijzen
Uiteraard stelt ook KVS mooie prijzen beschikbaar.
Tenslotte kan ook KVS als vereniging mooie prijzen winnen, zoals je hier kunt zien: https://www.clubactie.nl/verenigingen/win-acties/.
Dus reden genoeg om ook je best te doen voor één van deze mooie prijzen, verkoop dus zoveel mogelijk loten!
Clubhuis 't Hokje
Cremerweg 2
2597 LS Scheveningen
Tel. 070 – 350 04 71