• KVS/Maritiem F1

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 09:00KVS/Maritiem F1 - Excelsior (D) F3De Blinkerd
    18 dec. 09:00VEO F3 - KVS/Maritiem F1Essesteyn
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KVS/Maritiem F1 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VEO F211009362
    2Excelsior (D) F311007522
    3Maassluis F32101111012
    4KVS/Maritiem F100000000
    5ONDO (G) F500000000
    6Dunas F2100157-20
    7VEO F3100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    KVS/Maritiem F1

    VS

    Excelsior (D) F3

    11 december 202109:00 uur
    De Blinkerd Veld 1 4k

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVS/Maritiem F1

    F-jeugd breedtekorfb.

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd