• KVS/Maritiem E7

  • KVS/Groeneveld Keukens E7

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gunst, NoorTechnische stafHoofd coach
    Gunst, OliviaTechnische stafHoofd coach
    Leeuwen, Lisa vanTechnische stafHoofd coach
    Top, JasmijnTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 12:00Dunas E2 - KVS/Groeneveld Keukens E7Zuidhaghe
    18 feb. 09:00KVS/Groeneveld Keukens E7 - Valto E5De Blinkerd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Refleks E2 - KVS/Groeneveld Keukens E76 - 14 (2 - 3)
    21 jan.KVS/Groeneveld Keukens E7 - Die Haghe E62 - 5 (2 - 3)
    14 jan.ODO E3 - KVS/Groeneveld Keukens E75 - 2 (4 - 4)
  • Poulestanden KVS/Groeneveld Keukens E7 ( E-jeugd BK E-084 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ODO E3550036142210
    2LYNX E1650145281710
    3Dunas E253116316477
    4Die Haghe E65302332496
    5KVS/Groeneveld Keukens E762133322115
    6Refleks E261053769-322
    7Valto E570071690-740
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buitenhek, GwenTeamspeler
    Vankeerberghen, ZinaTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Dunas E2

    VS

    KVS/Groeneveld Keukens E7

    11 februari 202312:00 uur
    Zuidhaghe Veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVS/Groeneveld Keukens E7

    E-jeugd

    5,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,83

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd