• KVS/Maritiem E2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gielbert, PaulineTechnische stafHoofd coach
    Witkamp, PaulineTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KVS/Maritiem E2 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Korbis E110811100574317
    2Vitesse (Ba) E111713122794315
    3KCR E2951384602411
    4KVS/Maritiem E2951382651711
    5ONDO (G) E594058979108
    6Avanti/Post Makelaardij E41020869137-684
    7Fortuna/Delta Logistiek E31010972141-692
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Gielbert, IsaTeamspeler
    Jaroli, OliverTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVS/Maritiem E2

    E-jeugd

    9,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,22

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,22

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd