• KVS/Maritiem D3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baarda, SjoerdTechnische stafHoofd coach
    Gerber, QuintyTechnische stafHoofd coach
    Reenen, Albert vanTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 11:00KCC/CK Kozijnen D2 - KVS/Maritiem D3Schenkel
    18 dec. 11:00KVS/Maritiem D3 - KOAG D2De Blinkerd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.KVS/Maritiem D3 - NIO D17 - 7
  • Poulestanden KVS/Maritiem D3 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONDO (G) D5220016794
    2Valto D421011112-12
    3KOAG D22101131212
    4KVS/Maritiem D310107701
    5NIO D110107701
    6KCC/CK Kozijnen D200000000
    7Refleks D32002817-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Graaf, Sara van deTeamspeler
    Pronk, StaceyTeamspeler
    Zeeuw, Lobke deTeamspeler
    Zwan, Lizzy van derTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    KCC/CK Kozijnen D2

    VS

    KVS/Maritiem D3

    11 december 202111:00 uur
    Schenkel Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVS/Maritiem D3

    D-jeugd

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd