• KVS/Maritiem C2 zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ende, Fleur van derTechnische stafHoofd coach
    Peters, IndyTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 dec. 14:00KVS/Maritiem C2 - Phoenix C1De Blinkerd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.KVS/Maritiem C2 - GKV (H) C17 - 3
    27 nov.Phoenix C1 - KVS/Maritiem C213 - 10
  • Poulestanden KVS/Maritiem C2 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GKV (H) C12101131122
    2KVS/Maritiem C22101171612
    3Phoenix C12101141402
    4Dunas C12101811-32
    5DES (D) C11100190192
    6Nieuwerkerk C311007162
    7TOP/LITTA C52002126-250
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Jager, Olaf deTeamspeler
    Leeuwen, Lisa vanTeamspeler
    Top, JasmijnTeamspeler
    Wijgerden, Danique vanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    KVS/Maritiem C2

    VS

    Phoenix C1

    18 december 202114:00 uur
    De Blinkerd Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVS/Maritiem C2

    C-jeugd

    8,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd