• KVS/Maritiem A3 zaal

  • KVS/Groeneveld Keukens A3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heijer, Sjaak denTechnische stafHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 11:15Achilles (Hg) A2 - KVS/Groeneveld Keukens A3Sportcampus Zuiderpark
    10 dec. 14:00SDO (H) A1 - KVS/Groeneveld Keukens A3De Vosse
    17 dec. 17:50KVS/Groeneveld Keukens A3 - Avanti/Post Makelaardij A7De Blinkerd
    14 jan. 14:15Olympia (S) A2 - KVS/Groeneveld Keukens A3Olympia
    21 jan. 16:20Weidevogels A2 - KVS/Groeneveld Keukens A3Sporthal Rijneveen
    28 jan. 15:00KVS/Groeneveld Keukens A3 - ONDO (G) A3De Blinkerd
    11 feb. 13:00KVS/Groeneveld Keukens A3 - Achilles (Hg) A2De Blinkerd
    18 feb. 14:10KVS/Groeneveld Keukens A3 - SDO (H) A1De Blinkerd
    25 feb. 18:00KVS/Groeneveld Keukens A3 - Olympia (S) A2De Blinkerd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 nov.KVS/Groeneveld Keukens B1 - Danaïden B114 - 7
    19 nov.KVS/Groeneveld Keukens E7 - VEO E55 - 5
  • Poulestanden KVS/Groeneveld Keukens A3 ( A-jeugd BK A-032 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti/Post Makelaardij A711009632
    2Weidevogels A2110010912
    3Achilles (Hg) A21010111101
    4SDO (H) A11010111101
    5KVS/Groeneveld Keukens A300000000
    6Olympia (S) A21001910-10
    7ONDO (G) A3100169-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baale, NoaTeamspeler
    Buis, AnnelinTeamspeler
    Kool, CarlijnTeamspeler
    Roeland, PimTeamspeler
    Struving, VeraTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Achilles (Hg) A2

    VS

    KVS/Groeneveld Keukens A3

    03 december 202211:15 uur
    Sportcampus Zuiderpark Breedtehal A (Ach)

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVS/Groeneveld Keukens A3

    A-jeugd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd