• KVS/Maritiem 8 zaal

  • KVS/Groeneveld Keukens 8

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nieuwenhuizen, Bram vanTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 13:10Velocitas 6 - KVS/Groeneveld Keukens 8De Does
    17 dec. 16:40KVS/Groeneveld Keukens 8 - Trekvogels 3De Blinkerd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.KVS/Groeneveld Keukens 8 - Paal Centraal 310 - 10
    19 nov.KVS/Groeneveld Keukens B1 - Danaïden B114 - 7
    19 nov.KVS/Groeneveld Keukens E7 - VEO E55 - 5
  • Poulestanden KVS/Groeneveld Keukens 8 ( Senioren BK S-043 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KOAG 5110012572
    2Trekvogels 3110010642
    3KVS/Groeneveld Keukens 81010101001
    4Paal Centraal 31010101001
    5Velocitas 600000000
    6Avanti/Post Makelaardij 111001610-40
    7IJsselvogels 51001512-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergenhenegouwen, DaphneTeamspeler
    Eijk, Christian van derTeamspeler
    Heijne, NikkieTeamspeler
    Knoester, MartinTeamspeler
    Lokhorst, AnnikaTeamspeler
    Nieuwenhuizen, Bram vanTeamspeler
    Orru, DavidTeamspeler
    Peters, DesireeTeamspeler
    Post, WijnandTeamspeler
    Pronk, RobertTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Velocitas 6

    VS

    KVS/Groeneveld Keukens 8

    10 december 202213:10 uur
    De Does Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVS/Groeneveld Keukens 8

    Reserve

    10,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    10,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd