• KVS/Maritiem 6 zaal

  • KVS/Groeneveld Keukens 6

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergenhenegouwen, LarissaOverige stafOverige functie
    Dijkhuizen, ShirleyOverige stafOverige functie
    Dulk, Maarten denOverige stafOverige functie
    Kool, PeterOverige stafOverige functie
    Ruiter, Maarten deOverige stafOverige functie
    Verbaan, JohanOverige stafOverige functie
    Zwan, Martijn van derOverige stafOverige functie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 jan. 18:15GG/RMcD Huis Emma 4 - KVS/Groeneveld Keukens 6Groen-Geelhal
    4 feb. 18:40KVS/Groeneveld Keukens 6 - Die Haghe 4De Blinkerd
    11 feb. 16:00HKV/Ons Eibernest 3 - KVS/Groeneveld Keukens 6HKV/Ons Eibernesthal
    18 feb. 15:00ALO 3 - KVS/Groeneveld Keukens 6Ockenburgh
    22 feb. 20:00KVS/Groeneveld Keukens 6 - Maassluis 3De Blinkerd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 jan.KVS/Groeneveld Keukens 6 - De Meervogels 33 - 19
  • Poulestanden KVS/Groeneveld Keukens 6 ( Reserve 3e klasse R3Q )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Die Haghe 4550096514510
    2Fortuna/Delta Logistiek 66501101713010
    3De Meervogels 3640210281218
    4GG/RMcD Huis Emma 463129378157
    5HKV/Ons Eibernest 3620479101-224
    6Maassluis 34112645773
    7ALO 3610579128-492
    8KVS/Groeneveld Keukens 6500553100-470
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ende, Jeroen v.d.Teamspeler
    Graaf, Jeroen deTeamspeler
    Kooper, AnnTeamspeler
    Orru, IsabelleTeamspeler
    Polman, IsaTeamspeler
    Rot, ChristineTeamspeler
    Ruha, DaanTeamspeler
    Voituron, PeterTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    GG/RMcD Huis Emma 4

    VS

    KVS/Groeneveld Keukens 6

    28 januari 202318:15 uur
    Groen-Geelhal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVS/Groeneveld Keukens 6

    Reserve

    10,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd