• KVS/Maritiem 3 zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Jeroen vanOverige stafTeammanager
    Grotendorst, RichardTechnische stafHoofd coach
    Janssen, DaphneOverige stafOverige functie
    Kluitmans, RichardOverige stafOverige functie
    Krumeich, ThijsOverige stafOverige functie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 14:45Fiks 2 - KVS/Maritiem 3De Cuyl
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.DeetosSnel 3 - KVS/Maritiem 326 - 13
  • Poulestanden KVS/Maritiem 3 (ZR Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DeetosSnel 311002613132
    2AW/DTV 21100292272
    3Avanti/Post Makelaardij 31010252501
    4Fiks 21010252501
    5Rohda 21010181801
    6ZKV (Za) 21010181801
    7TOP/LITTA 410012229-70
    8KVS/Maritiem 310011326-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Houten, Roland vanTeamspeler
    Lazarom, CelesteTeamspeler
    Scholtes, Mano NielsTeamspeler
    Semp, TimTeamspeler
    Spaans, AnnaTeamspeler
    Veen, Corine vanTeamspeler
    Zijden, Fleur van derTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Fiks 2

    VS

    KVS/Maritiem 3

    11 december 202114:45 uur
    De Cuyl Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVS/Maritiem 3

    Reserve

    13,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    26,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd