• Afgelopen zaterdag was het tijd voor de eerste thuiswedstrijden voor de selectie van KVS/Groeneveld Keukens. Ondanks de voorspelde regen waren er meer dan genoeg KVS’ers naar het Cas van Dijk-park gekomen. Het tweede team van KVS kwam als eerst in actie, en versloeg het Pijnackerse Avanti met 20-18.

    Daarna nam KVS 1 het op tegen Fiks uit Oegstgeest. KVS kende een bliksemstart en kwam via 2-0 en 4-1 binnen een kwartier spelen op een 6-2-voorsprong. Hiermee was het verschil eigenlijk al gemaakt: KVS was de gehele wedstrijd de bovenliggende partij en het verschil werd alleen maar groter. Na de 6-2 sprintte de thuisploeg richting 10-2, wat tevens de ruststand was. De tweede helft kende een vergelijkbaar beeld. Laura Dijkhuizen opende na rust de score (11-2). Na 12-3 dichtte Fiks het gat nog wel tot 7 goals (12-5), maar via doelpunten van Collin Roelink en Christiaan Spaans werd het toch weer 14-5. Hierna scoorden beide teams over en weer, tot 17-8. KVS vergrootte de marge zelfs nog tot 11 doelpunten en dat was het grootste scoreverschil in de gehele wedstrijd: Jesse van der Toorn liet de 20-9 aantekenen. Via twee goals van Fiks (20-11) en de 21-11 van KVS bracht Fiks de eindstand op 21-13. Een geslaagde middag dus met de volle buit voor de KVS-selectie in de (Reserve) Ereklasse.

    Aankomende zaterdag speelt KVS 1 de derby tegen stadsgenoot Die Haghe. De wedstrijd start om 16.00 uur aan de Baambruggestraat in Den Haag. De situatie in de Ereklasse-poule is nu dat KVS en Fiks allebei 1 wedstrijd gewonnen hebben, Die Haghe nog op zoek is naar een overwinning, en dat Blauw-Wit bovenaan staat met de maximale score uit twee wedstrijden.

    Eric van der Ende en Nico Orru maakten een mooie fotoreportage.