• KVS/Groeneveld Keukens J11

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bruijstens, NandaTechnische stafHoofd coach
    Wiel, Nadine van derTechnische stafAssistent coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KVS/Remondis J11 ( B-geel Ge-056 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ALO J500000000
    2Avanti/Post Makelaardij J1300000000
    3KCC/CK Kozijnen J800000000
    4KCR J1400000000
    5KVS/Remondis J1100000000
    6Maassluis J600000000
    7OZC J300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bron, NinaTeamspeler
    Bruijstens, LoisTeamspeler
    Pronk, HugoTeamspeler
    Reyntjes, DaanTeamspeler
    Visser, DexTeamspeler
    Willems, EmmaTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVS/Remondis J11

    B-categorie 8-tal

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd